BOHOVÉ A BOHYNĚ

16. února 2017 v 19:05 | Sony |  ZÁKLADNÍ
Achievement Combat Zeus Detonate.pngJUPITER (0/2)
Jupiter je znám jako hlavní bůh a společně s Quirinusem a Martem se podílí na ochranu Říma. Je zobrazován často jako moudrý postarší chlapík, který vypadá jako správný taťka sportovec. Naštvete ho-li, budou po Vás lítat blesky a brzy budete za svou opovážlivost, coby smrtelníka, potrestán.
Jeho potomci po něm dědí silnou vůli a schopnosti nebes - létání, ovládání blesků, vytrénovanější jsou schopni magnetických schopností. Mají silný pach, proto je k nim přitahováno mnoho nestvůr, možná i celý bestiář.
Achievement Combat Athena FaceMe.pngJUNO
Juno je bohyně manželství a je manželkou velkého Jova. Jakožto nejvyšší bohyně nemá se smrtelníky polokrevné děti, avšak ráda potomky ostatních zkouší a všelijak na ně se shora hledí. Povahově je velmi arogantní.
Achievement Combat Ares 2Chains5Chains.pngMARS (0/5)
Mars je bohem vojny, což znamená, že všechno, co se týče válek, je vlastně i jeho záležitost. Nějací bohové při válce usilují o víru, jiní o naplnění proroctví... inu, Martovi jde jen o to, že se bojuje. Je přesný typ drsného otce, který vychovává své děti cestou násilí. Hele, nepůjšil jsi sestřičce autíčko? Majz ho obří železnou tlapou.
Martovi děti jsou ti horkokrevní a unáhlenější v rozhodnutí, ale i přesto jsou to ti nejlepší válečníci na blízko. Po svém tatínkovi dědí nejenom smysl pro válku, ale také sílu a elán.
Achievement Combat Poseidon WaterRises.pngNEPTUN (1* 0/2)
Neptun je znám jako bůh moří, oceánů a veškerých vod a také jako bratr nejvyššího boha Jova. Nikdo určitě neví, jak se chová ke svým dětem ani ke svému okolí. Povídá se o něm, že je nabručený starý děda, ale kdo ví, jak to ve skutečnosti je. Jedno se mu ale musí dát za pravdu a to je fakt, že když se rozhněvá, jsou tsunami.
Jeho potomci milují vodu a po nějakém čase trénování dokáží tento živel ovládat. Kromě toho dokáží dýchat pod vodou nebo přirozeně, bez učení se, plavat.
Achievement Combat Hades OhtheAgony.pngPLUTO (1/2)
Bůh mrtvých a podsvětí, bratr nejvyššího boha Jova, přivítejte Pluta. Pluto je nemilosrdný vládce podsvětí a uvidíte ho... no, vlastně moc neuvidíte. Je trochu sadista.
Potomci tohoto boha jsou milovníci strašidelných míst, tmy a vystačí si sami. Z lehčích schopností se lehce naučí rozplynout se ve stíny, zkušenější zvládají povolat mrtvé, aby jim sloužili.
Achievement Combat Bacchus BottomsUp.pngBAKCHUS (0/5)
Bůh vína a radovánek. Je velmi náladový, co se povahy týče. Na první pohled vypadá velmi neškodně, ale nenechte se zmást - když se naštve, dokáže být velmi nepříjemný chlapík, který přivádí lidi k šílenství.
Jeho děti po něm dědí smysl pro alkohol, schopnost manipulace s nápoji a zkušenější dokáží přivádět lidi k šílentví nebo je mást různými představami.
Achievement Combat Apollo Serenade.pngAPOLLO (0/5)
Apollo je považován za božstvo, které má moc nad morem, světlem, sluncem, uzdravením, uměním, lukostřelbou, věštbami a proroctvími, kolonisty, tancem, rozumem a které též chrání stáda. Jednoduše je tatínkem všeho možného. Říká se o něm, že je trochu egoistický a zakoukaný do sebe, ale jak pak by ne, když je i pohledný.
Jeho potomci jsou dobří v oblasti umění, lukostřelby a léčitelství. Ti vytrénovanější se dokáží naučit i světelné schopnosti, případně iluze.
Achievement Combat Rama ImaPro.pngCERES (0/3)
Ceres je v římské mytologii bohyně plodnosti a úrody, protějšek řecké Démétér. Ceres byla dcera Saturna a Ops, sestra Jova, matka Proserpiny, sestra Junony, Vesty, Neptuna a Pluta. Jako matka je velmi starostlivá a na svých pár dětí dohlíží. Nemá moc v lásce, když se její dcery pohybují kolem potomků bohů s podsvětí, hlavně kvůli tomu, co se stalo její dceři Proserpině.
Potomci této bohyně jsou schopni schopnosti rychlého růstu rostlin, ovlivnit úrodnost či manipulace s vším rostlinstvem. V malé míře dokáží ovládat i jedy, případně se naučit imunitě proti jedům.
Achievement Combat Bellona MasteratArms.pngBELLONA (0/3)
Bohyně války. Ač se jedná o dosti bojovnou maminku, miluje své děti stejně tak jako své meče. Naslouchá jim, přesto, že neodpovídá, a dohlíží na ně, aby po ní měli jenom to nejlepší. Je stále bohyní války, proto není dobré si ji postavit proti sobě, avšak jedná se o zmírněnou verzi Marta.
Její děti mohou mít agresivní sklony, ale spíše mají smysl pro vyrovnaný boj a čest. Často bývají těmi nejlepšími bojovníky na blízko, hned po Martových potomcích.
Achievement Combat Mercury SpeedDemon.pngMERKUR (0/5)
Achievement Combat Athena DefendOlympus.pngMINERVA (0/5)
Achievement Combat Cupid SpreadTheLove.pngKYPRIS/VENUS (0/5)
Bohyně lásky a krásy. Pokud jste si doteď mysleli, že je Vaše matka mistryní na styl, pak nesahá této bohyni ani po kotníky. Venus, neboli taktéž Kypris, patří mezi bohyně, které záleží na vzhledu a zároveň na vnitřní kráse. Svým dětem se snaží pomoct jak je jen v jejích silách, obzvláště, když to jsou trable v lásce.
Její děti jsou ta nejkrásnější a nejvystylovanější děti pod Sluncem. Po své matce dědí smysl pro krásu, všelijaké znalosti ohledně krásy, ale také neodolatelný šarm, který je jejich zbraní.
Achievement Combat Vulcan ThatsASpicyMeatball.pngVULCANUS (0/5)
Achievement Combat Janus NoScope.pngJANUS (0/3)
Bůh brán, dveří, vchodů, začátků, konců a voleb. Ke svým dětem promlouvá skrze všemožné hádanky a zkomoleniny, které můžou vyluštit pouze oni.
Jeho potomci jsou schopní dostat se kamkoliv - a tím myslím kamkoliv, mají-li své vymoženosti. Žádné dveře pro ně nejsou zavřené, jak se zdá být. Máš zamčený barák? Haha, žádný problém, my to vyřešíme. Zároveň ale mají někteří úchylku na zámky a hádanky, jak již bývá vedlejším efektem dobrých schopností.

(Samozřejmě si můžete vytvořit potomka i jiných bohů, než zde zmíněných. Předem se ale zeptejte administrátora nebo si zjistěte, zda není božský rodič protogenoi, pannenská bohyně či prvotní - ti jsou totiž zakázaní a nemohou mít děti)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama