Sonya Hawking

21. března 2017 v 14:45 | Sony |  APOLLO
"Malování je poezie, kterou nemůžeš slyšet, nýbrž vidět. Poezie je malování, které můžeš slyšet, ale ne vidět." - Leonardo da Vinci
  • JMÉNO: Sonya Hawking | PŘEZDÍVKA: Sony
  • HODNOST: Probatio | TITULY: ---
  • VĚK: 16 let
  • CÍLE A AMBICE: Její největší sen je dát se dohromady se svou matkou a stát se co nejlepším medikem. Neusiluje tolik o válčení a výhru, jak někteří Římané. Chce jenom, aby vše, co v životě má, nikdy nezmizelo.
  • STRACH A STAROST: Sonya se nejvíce bojí světa bez hudby a umění, které pro ni znamenají vše na světě. Kromě toho je jejím dalším strachem moře, ke kterému moc lásky nemá.


Jak popsat Sonyu jedním slovem? Sluníčko. Sony je přátelský a otevřený typ člověka. Můžete se s ní bavit téměř o čemkoliv, pokud to nebudou kluci, to je citlivé téma. Na rtech má pořád úsměv a často se směje. Ráda ostatním pomáhá a neumí se na nikoho zlobit příliš dlouho. Je svým přátelům oddaná. Není to zase tak, že by za nimi pořád chodila a practice stalking, spíše tak, že pokud za ní příjdete, nebude se chovat nafoukaně a neodežene Vás. Vychází téměř se všemi, jiní ji tém pádem neznají. S nikým nechce být nepřítel a když už ano, bude to mít svůj padný důvod. Třeba zkuste ublížit jejím kamarádům a uvidíte. Rozseká Vás na kousíčky, ať už je v jakémkoliv oblečení. Nedokáže lhát a je upřímná. Umí ale jednu vzácnou věc. Pokud ji na Vás něco vadí, umí to říct takovým tónem, že se nedokážete urazit. Žije skromně. Na druhou stranu, její veselá a šťastná stránka se projevuje jen zvenku, vevnitř se nalézá její smutné já. Je ale odhodlaná smutek neprojevovat, aby tím náhodou neovlivnila ostatní. Sonya říká, že dala své srdce do brnění.
Část její povahy se změnila poté, co musela opustit svou matku, kterou ze srdce milovala. Jejím největším snem je stát se oficiální doktor, vystudovat vysokou školu a jít pomáhat lidem. Její stinnou stránkou je přílišná víra v něco, co se nikdy nemůže stát. Ve všem vidí to dobré a tím je někdy zaslepena realitou.
Sonya je italka, i když na to vzhledově nevypadá. Sony je vysoké postavy, její výška přesahuje 170 centimetrů. Je hubená štíhlým způsobem. Díky hodinám a hodinám běhu a sportování, přičemž trénovala, docítila toho, že se jí na rukou, břichu, zádech a nohou vytvořily slušné svaly. Zdědila po svém otci jaksi nenávist vůči špekům. Teď už k detailnějšímu popisu. Její vlasy mají zlatou barvu. To je na ní nejvýraznější charakteristika. Většinou je nosí v culíku nebo drdolu, ale když zrovna není čas na trénink, nosí je rozpuštěné. Další výraznou charakteristikou jsou její oči světle zelené barvy, ve kterých je vždy příjemný přátelský třpyt. Její kůže je olivové, spíše světlejší, barvy a nese téměř neznatelné známky po opálení.
Sonin styl oblékání jde s dobou, samozřejmě. Na jejím těle často uvidíte pancíř a jiné části brnění, včetně čelenky, která je jejím nejoblíbenějším dílem jejího oblečení. Čelenka připomíná vavříny, na které má její otec oficiální patent. Je úplný fanatik do kožených a bronzových věcí. Nosí náušnice ve tvaru hlavy lva, které jsou ze stříbra. Nemá ráda, když ji někdo vidí v nočním oblečení. V Táboře ve všední čas ji nejčastěji uvidíte ve fialovém tričku Tábora Jupiter a v džínech. V létě nosí kraťasy a tílko. Po svém otci nezdědila jen postavu, ale také přirozený šarm a úsměv, který připomíná slunce.
Jak již bylo zmíněno, Sony pochází z Itálie, přesněji z hlavního města Řím. Její totožnost jí byla prozrazena až když byla malá holka, takže nikdy necítila potřebu mít svého otce každý den po svém boku. Věřila, že ji sleduje a dává na ni pozor. I přesto se nemohla vyhnout občasným steskům, hlavně kvůli její ambiciózní matce, která ji nedávala jinou možnost, než soustředit se na školu. Byla mezi lidmi oblíbená, mezi kamarády i sousedy.
Sonyin pravý horor nastal, až když se její matka rozhodla, že se znovu zamiluje. Z sedm a půl miliard lidí na světě to musel být zrovna člověk, který později Sonyu nesnášel. Po pár let později se vzali a odstěhovali se do Californie, kde si zřídili baráček. I když byl onen muž bohatý a Sony tím pádem nic nescházelo, stále přemýšlela, zda by nebylo lepší, kdyby zůstala v Itálii. Californie pro ni znamenal nový jazyk, nový domov a noví neznámí lidé. Byla ještě malá na to, aby pochopila, že ve skutečnosti ji tím jen matka chránila. Od toho okamžiku, kdy totiž dosáhla hranice šesti let, se na ni začali lepit všelijaké římské potvory, které byste nechtěli vidět před domem. Oddálení se od původního Říma, centra všech mýtů, ji bylo jen za dobře.
Pomalu si na nové klimatické pásmo zvykala. Svůj život začala věnovat umění, které se pro ni stalo zajimavým a ve kterém vynikala víc než ostatní její spolužáci. Názor své matky na to, že by se mohla stát doktorem, ignorovala, což se jí stalo jednoho dne osudným.
Jak jistě znáte i z nynější doby, boháči mají vysoké ego. Důvěra mezi manžely slábla, až to vyvrcholilo ve velkou hádku. Horkokrevnost Sonyiného nového táty zašla moc daleko a tak skončila její matka po jedné naštvané ráně na zemi v bezvědomí. Po probuzení v nemocnici zjistila, že její matka ztratila paměť a že si ani nevzpomíná, kdo Sony je. Ve smutku Sony opustila nemocnici a vydala se domů. Doma vrazila do pokoje, aby se uklidnila, když v tom spatřila na svém zrcadle nalepenou obálku. Podivné místo a ještě podivnější předmět. Sony hned přiběhla a obálku otevřela. Vevnitř byl papír a na něm doporučení na jakýsi letní tábor, který psala její matka, očividně ještě před nehodou. Sony byla nabídkou nadšena a hned, jak se její matka spolu s nevlastním otcem dostavili domů, svůj nápad jim řekla. Její matka byla zmatená a ve snaze vzpomenout si, co pro svou dceru chtěla, svolila. Otec ji chtěl mít co nejrychleji z očí a tak taktéž nebyl proti. Tak se stalo, že jakmile skončila škola, Sony odjela na Tábor, kde zjistila, že to nebude na jedno léto...
ZAJÍMAVOSTI
- Ač je dcerou Apolla, který je bohem ledačeho, jediné, v čem vyniká, je umění a lékařství. Lukostřelba je její značně slabou stránkou a s tím i všechny ostatní válečné aktivity. Lupa říká, že síly nepobrala a že by dokázala přežít jedině díky své mazanosti a chytrosti.
- Má strach z moře a celkově ze všech vod, kdy nevidí na dno. Z tohoto důvodu neumí plavat.

RODINA
Rosalia Hawking - matka; jediná osoba, o které Sony dokáže říct, že je její rodinou. Se svou matkou vycházela velmi dobře do té doby, než Rosalia neztratila všechny vzpomínky na ni. Od té doby si jen málo prohodili slovíčko a když Sony přišla do Tábora Jupiter, jejich vztah je neznámý.

VROZENÉ DOVEDNOSTI & ZKUŠENOSTI
Art - Sonya vyniká ve všech formách umění, ať už se jedná o poezii, malbu či hudbu. Básničky seká jako obyčejně mluvenou řeč a nakreslit dokáže téměř cokoliv.

DALŠÍ INFORMACE
není k dispozici



Síla: 0
Obratnost: 15
Výdrž: 0
Ovládání zbraní: 0
Ovládání schopností: 0
Vůle: 5
- CELKEM: 20

GALERIE

Výsledek obrázku pro dianna agron gif
(Kliknutím zvětšíte obrázek)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama